skip to main
|
skip to sidebar
fenyő
2008. szeptember 14., vasárnap
cím
rebi vagyok
már gondolkodtam is két napja lefekvésnél hogy mit írjak ide de már elfelejtettem.
túl sokat alszom.
és keveset álmodok
megkéne ezt fordítani
megbíz.
na
a képet a szilvinek készítettem.
sínek vannak az égen
ott voltam én.
ágyő
Újabb bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
Blogarchívum
▼
2008
(1)
▼
szeptember
(1)
cím
Magamról
fenyő
Teljes profil megtekintése