2008. szeptember 14., vasárnap

cím

rebi vagyok
már gondolkodtam is két napja lefekvésnél hogy mit írjak ide de már elfelejtettem.
túl sokat alszom.
és keveset álmodok
megkéne ezt fordítani
megbíz.
na
a képet a szilvinek készítettem.
sínek vannak az égen
ott voltam én.

ágyő